Podziękowanie!!!

Podziękowanie!!! - Zdjęcie #36168

 Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach zorganizowali akcję szycia maseczek od 16 marca br i w dniu dzisiejszym przekroczono magiczną liczbę 5000 szt.

Cała akcja możliwa jest dzięki zaangażowaniu pracowników Ośrodka Kultury i ludzi o wielkich sercach. Materiał dostarczyli hojni darczyńcy - firma EKO-KARPATY z Tarnowca, pani Beata Kozioł właścicielka sklepu ogrodniczego w Kołaczycach, pani Krystyna Mamroł z Bieździadki i pan Paweł Pisz z Jasła. Wielkie serce okazali też Radni Rady Miejskiej Kołaczyce- Edward Zbylut, Stanisław Rogaczewski, Tomasz Namysł, Aleksander Śliż, Paweł Zemrys, Stanisław Uryniak, Kazimierz Barański i Rafał Reczek, Ela Bronowicz, Rozalia Damas, Piotr Gozdecki, Adam Iwanicki. Maseczki szyto również  z materiałów powierzonych przez Jasielski Szpital Specjalistyczny i Jasielski Oddział PCK.

Dyrektor Ośrodka Kultury w Kołaczycach  podkreśla, że - każdy pomaga jak umie i wkłada w to swoje serce. W sytuacji w jakiej znalazł się kraj nie ma innej możliwości jak tylko pomagać.

W prace zaangażowane są  nasze kochane kobiety o wielkim sercu, które we własnych domach i za pomocą własnego sprzętu krawieckiego szyją wspomniane maseczki. Od samego początku akcji jest z nami Dorota Szczerba z Bieździedzy, Jadwiga Bartyzel z Bieździadki, Jadwiga Lisowska z Bieździedzy, Renata Sambora z Bieździadki, Wiesława Knap z Lublicy, Agnieszka Matysik z Lublicy, Jadwiga Tutro z Lublicy, Małgorzata Długosz z Sieklówki, Alicja Stelach z Nawsia Kołaczyckiego, Maria Kozik z Sieklówki, Teresa Gajda z Krajowic, Ewa Lechwar z Nawsia Kołaczyckiego, Irena Bigos z Nawsia Kołaczyckiego, Halina Zapór z Nawsia Kołaczyckiego, Jadwiga Urban z Jasła i Lucyna Owsiak z Tarnowca. Wszystkie uszyte maseczki zostały nieodpłatnie przekazane do instytucji publicznych i mieszkańców gminy Kołaczyce.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach Ewa Piekarska gorąco i serdecznie dziękuje za zaangażowanie i poświęcenie -  Jesteście wspaniali. W czasach tak ciężkich, jakie mamy dzisiaj, bezinteresowna pomoc jest na wagę złota.

W dniu dzisiejszym dużą ilość bawełny dostarczył Urząd Miejski w Kołaczycach i szyjemy w dalszym ciągu. Chętnych do pomocy wolontariuszy prosimy o zgłaszanie się telefoniczne do biura GOK- tel.517 853 220.     

Plakat

Partnerzy: