« powrót

Wycieczki - wyjazdy

    Duże zainteresowanie wycieczkami w ramach akcji „Słoneczne Podróże z GOK-iem” w dniu 24.08.2018r. odbyła się kolejna wycieczka, dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z Gminy Kołaczyce na Węgry na baseny termalne – Sóstófürdő.

    Podróż rozpoczęła się bardzo wcześnie, bo o godzinie 500 na południe do naszych przyjaciół Węgrów do Sóstófürdő koło Nyiregyhazy. W czasie podróży uczestnicy mogli podziwiać oryginalną architekturę miast słowackich i węgierskich jak Svidnik, Presov, Kosice, Miscolc czy stolicę winiarstwa Tokaj.

    Uzdrowisko Sóstófürdő przywitało nas słońcem i bardzo przyjemną temperaturą, a uczestnicy mogli do woli korzystać ze wszystkich basenów oraz urządzeń, które znajdowały się w Aquaparku oraz na terenie odkrytym.

    Po kilku godzinach spędzonych na intensywnych zabawach na różnych wielkości zjeżdżalni prostych, schodkowych, ślimakowych, sztucznych falach, biczach wodnych, pływaniu czy relaksie w basenach leczniczych z wielkim żalem musieliśmy się udać w drogę powrotną. Pełni entuzjazmu i wrażeń z wyprawy, choć odrobinę zmęczeni, cali i zdrowi powróciliśmy w późnych godzinach wieczornych do Kołaczyc w ramiona rodziców i opiekunów.

    Uczestnikom bardzo spodobała się taka forma spędzenia wolnego czasu, oprócz dobrej zabawy mają możliwość poznania nowych miejsc, kultury, ludzi, języka, kuchni czy obyczajów panujących w regionie czy w danym kraju .

    GOK Kołaczyce składa serdeczne podziękowania Firmie Przewozowej Jerzy Zgrzebieniowski za sprawną i bezpieczną jazdę na trasie.

 

 

Komentarze

nick:

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy.
Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie. Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy

Partnerzy