Wycieczki - wyjazdy

W dniu 05.07.2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach zorganizował wycieczkę, w której wzięły udział rodziny oraz młodzież z terenu Gminy Kołaczyce do Rodzinnego Parku Rozrywki „ENERGYLANDIA” w Zatorze.

Uczestnicy mieli do dyspozycji 4 strefy zabawy :

- Bajkolandia

- Familijna

- Ekstremalna

- Water Park

Wszyscy mogli korzystać z ponad 100 różnych atrakcji : karuzele, kolejki, pontony, łódki, zjeżdżalnie, Roller Costery (NOWOŚĆ największy w Europie) samochodziki oraz wiele innych. Pełen kolorów, bajkowy, pełen przygód świat wyrwał na uczestnikach olbrzymie wrażenie, które na długo pozostanie im w Pamięci. Czas mija – po kilku godzinach szczęśliwi, uśmiechnięci, pełni wrażeń, nieco zmęczeni szczęśliwie powróciliśmy do domów.

GOK Kołaczyce dziękuje uczestnikom za liczne uczestnictwo, duże zainteresowanie naszą ofertą.