« powrót

Wycieczki - wyjazdy

W ramach akcji wakacyjnej pod hasłem  „Słoneczne podróże z GOK” w dniu 3 sierpnia odbyła się wycieczka dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z gminy Kołaczyce do Aquaparku Nyiregyhaza – Sostofurdo.  

Wyruszyliśmy wczesnym rankiem z Kołaczyckiego rynku na południe do naszych przyjaciół Węgrów. Przejeżdżając przez Słowację i Węgry uczestnicy mogli podziwiać oryginalna architekturę miast, takich jak Świdnik, Wranow czy stolicę winiarstwa Tokaj. Po drodze mogliśmy zaobserwować olbrzymie pola kukurydzy, słonecznika czy winorośli. Uzdrowisko Sostofurdo przywitało nas słońcem i bardzo przyjemną temperaturą, a uczestnicy mogli do woli korzystać ze wszystkich basenów oraz urządzeń, które znajdowały się w Aquaparku oraz na terenie odkrytym. Czas mija szybko i po kilku godzinach spędzonych na intensywnych zabawach, pływaniu czy relaksie w basenach leczniczych z wielkim żalem musieliśmy się udać w drogę powrotną. Pełni entuzjazmu, choć nieco zmęczenie, cali i zdrowi powróciliśmy w późnych godzinach wieczornych do Kołaczyc.

GOK Kołaczyce składa serdeczne podziękowania firmie przewozowej Jerzy Zgrzebieniowski za sprawną i bezpieczną jazdę na trasie.

Partnerzy