Imprezy sportowe

Już po raz dziewiąty w ramach akcji zimowej przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, został zorganizowany Gminny Turniej w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora GOK. Tradycyjnie, współorganizatorem imprezy był Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce.

W tegorocznym turnieju wzięło udział wielu uczestników z terenu Gminy Kołaczyce.  Podobnie jak w poprzednich latach rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie. Poszczególne mecze były bardzo zacięte, widowiskowe i dostarczały wielu pozytywnych sportowych emocji. Niejednokrotnie losy meczu rozstrzygały się przy ostatnich piłkach.

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach składa serdeczne podziękowania Zarządowi Stowarzyszenia Edukacyjno – Regionalnego „Wspólna Szkoła – Wspólna Sprawa” w Sieklówce oraz Dyrektor ZSS w Sieklówce Pani Alicji Stefanik za udostępnienie budynku szkoły. Szczególne podziękowania składamy nauczycielom Panu Pawłowi Ciastoń oraz Panu Krzysztofowi Stasiowskiemu za pomoc w zorganizowaniu rozgrywek oraz pracownikom obsługi za uporządkowanie sal i korytarzy. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli w sprawnym przebiegu turnieju.

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego

Dziewczęta