« powrót

Wydarzenia kulturalne

W dniu 27.05.2018 roku na Kołaczyckich Błoniach, spotkali się ludzie o dobrych sercach aby wziąć udział w Rodzinnym Pikniku Charytatywnym zorganizowanym przez Urząd Miejski w Kołaczycach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, w celu zbiórki środków na pomoc Rodzinie Ochałek z Bieździadki, którym spalił się dom rodzinny.

Dla licznie zgromadzonej widowni w bogatym bloku artystycznym prezentowali się następujący Artyści:

- Zespół Yellow Horse ze Strzyżowa

- Mateusz Mijal

- Studio Piosenki z Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie

- Kłosowianie

- Metromon z Rzeszowa

- Anna Witalis – laur. Konkursu „Eurowizja Czeka”

- Wiktoria Płaneta – uczestniczka konkursu  „Eurowizja Czeka”

Gwiazdy Wieczoru :

- Aleksander Martinez

- Zespół Baciary

Do tańca przygrywał Zespół TAURA. Stoiska gastronomiczne zapraszały wszystkich do odwiedzin, dzieci szalały na dmuchawcach, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki pięknymi harleyami, na których przyjechali członkowie klubów motorowych Brave – Dogs Jasło, Orzeł Biały – Jasło, Sherwood Riders – Jedlicze.

Występy artystyczne oraz pozostałe atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Licznie zgromadzonych uczestników pikniku.

Organizatorzy serdecznie dziękują Zastępcy Burmistrza Strzyżowa Pani Dagmarze Preisner za dobre serce, wsparcie i pomoc przy sprawnym przygotowaniu pikniku, również serdeczne podziękowania płyną dla Pani Wioletty Drozd przewodniczącej Rady Miejskiej Strzyżowa, Masarni Dobrucowa, Zakład Cukierniczy „U Zofii”, Piekarni „Dobry Chleb” z Jasienica Rosielna, oraz wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji oraz sprawnego przebiegu pikniku, szczególne podziękowania płyną od poszkodowanych za wsparcie i dobre serce – dziękujemy.        

 

 

Plakat

Partnerzy