« powrót

Wydarzenia kulturalne

     Wakacje dobiegły końca – dzieci i młodzież wracają do szkoły, lecz miłe wspomnienia pozostaną na długo. W ramach akcji letniej GOK Kołaczyce przygotował wiele atrakcyjnych zajęć oraz ofert spędzania wolnego czasu. Oprócz zajęć w klubach (zajęcia plastyczne, zajęcia fotograficzne, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki itp.) odbyły się również warsztaty garncarskie, malarskie i plastyczne.

 

      Zorganizowano wycieczki piesze m.in. do Rezerwatu Golesz, na Górę Liwocz, oraz wycieczki autokarowe, które cieszyły się największym powodzeniem. Byliśmy w Parku Linowym w Jaśle, w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Hitem tegorocznego lata okazał się wyjazd do aquaparku i na baseny termalne na Węgry do Sóstófürdő, w którym oprócz licznej grupy dzieci i młodzieży, uczestniczyli również rodzice.

      Wszystkim uczestnikom bardzo spodobała się taka turystyczno-wycieczkowa forma spędzania wolnego czasu, co skutkowało ożywioną dyskusją i planami, gdzie chcieliby się wybrać w przyszłe wakacje, a może w trakcie roku szkolnego?

      W zorganizowanych zajęciach, warsztatach, rajdach czy wycieczkach uczestniczyło łącznie około350 osób. Spora grupa młodzieży brała udział w zajęciach stałych w klubach. 

Plakat

Partnerzy