« powrót

Wydarzenia kulturalne

            W dniu 16.06.2019 roku na Kołaczyckich Błoniach odbył się Piknik Rodzinny „Promujemy zdrowy styl życia” pod Honorowym Patronatem Pana Burmistrza Stanisława Żygłowicza.

Organizatorem Pikniku Rodzinnego był Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, współorganizatorem z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Pan Burmistrz serdecznie powitał przybyłych na Piknik życząc wszystkim zebranym wielu wrażeń oraz przyjemnej i bezpiecznej zabawy. W pikniku uczestniczyli:

- Aleksander Śliż - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kołaczycach,

- Jerzy Okarma - Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,

- Piotr Gozdecki – Radny i Zastępca Przewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, który wygłosił krótką pogadankę na temat zagrożeń dzieci odnośnie dopalaczy, narkotyków, w związku ze zbliżającymi się wakacjami.

Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji m.in. były skoko zabawy (dmuchańce), obecni byli motorzyści z Klubu BROTHERS OF THE SOUTH z Jasła, Radiowóz Policyjny, Karetka Pogotowia, Wóz Strażacki z kurtyną wodną, można było przejechać się bryczką ze Stajni Galicja.

Pan Tomek ze studia AT DANCE z Jasła, zapraszał dzieci i dorosłych do wspólnych zabaw i konkursów. Malowano buzie najmłodszym, były bańki mydlane oraz serpentyny i konfetti odTriplexsis - Pirotechnic Group z Jasła.

Laureaci konkursu piosenki „Eurowizja Czeka”, wykonali swoje zwycięskie utwory, za które nagrodzeni zostali gromkimi oklaskami. Serwis gastronomiczny zapewniła spółdzielnia „RADOŚĆ” z Jasła, która przygotowała wiele smakołyków; lody, napoje chłodzące, lemoniadę, frytki, zapiekanki, bigos oraz kiełbaski. Dzieciaki wraz z rodzicami bawiły się wspaniale z uśmiechem na twarzy.

            Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym na Piknik Rodzinny oraz tym, którzy w jaki kol wiek sposób przyczynili się do zorganizowania i sprawnego przebiegu Pikniku. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kołaczycach.

 

Waldemar Piórek

Partnerzy