« powrót

Wydarzenia kulturalne

    W sobotę 14.12.2019 r. na Kołaczyckim Rynku odbył się Jarmark Świąteczny zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach przy udziale grup młodzieżowych ze szkół w Lublicy, Bieździedzy, Kołaczycach, młodzieży z KSM z Parafii Św. Anny z Kołaczyc jak również osób indywidualnych, które wystawiły swoje rękodzieło. Licznie odwiedzający Jarmark mieszkańcy gminy mogli podziwiać oraz zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez młodzież jak i dorosłych.

    Barwne, kolorowe stroiki, choinki, bombki, szopki przyciągały wzrok  przemieszczających się przez Rynek. Można było zakupić kolorowe pierniczki, pierogi, chleb oraz sianko na wigilijny stół. Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Ewa Piekarska, która złożyła wszystkim obecnym na Jarmarku Świątecznym życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

    Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji i sprawnego przebiegu Jarmarku Świątecznego na Kołaczyckim Rynku.

Partnerzy