« powrót

Wydarzenia kulturalne

    W dniu 22.02.2019 roku Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach zorganizował ostatnie zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy Kołaczyce, podsumowujące ferie. Nie zabrakło zabaw, konkursów oraz animacji taneczno-sportowych z instruktorem i właścicielem Szkoły Tańca nowoczesnego Panem Michałem Samborskim – Emezem.

    Pani Małgorzata Lulińska z Firmy Usługowej „Słodkie Chwile”. Firma zajmuje się wynajmowaniem oraz obsługą na wszelkiego rodzaju przyjęciach rodzinnych, weselach, komuniach, urodzinach oraz przyjęciach okolicznościowych. Firma zapełnia atrakcje w postaci: fontanny czekoladowej, podświetlany światłami Led podest do fontanny, maszyna do waty cukrowej. Oferty dobierane są indywidualnie dla każdego klienta. „Słodkie Chwile” zapewnią pyszne, słodkie i niezapomniane atrakcje na przyjęciu. W ramach słodkiej niespodzianki częstowała dzieci watą cukrową na patyku za co bardzo jej dziękujemy.

    Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach serdecznie dziękuje za udzielenie wsparcia finansowego przy organizacji ferii zimowych Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,a w szczególności podziękowania płyną do animatorów z grupy „Kreatywka”, za profesjonalne prowadzenie zajęć taneczno-sportowych dla dzieci i młodzieży.

 

 

 

Marzena Knap  

Plakat

Partnerzy